مشاوره مدیریت و مشاوره ایزو

نمایندگی رسمی LL-C

2

نمایندگی رسمی LL-C :

پس از سال ها مطالعه در حوزه ی CB های معتبر صدور گواهینامه های سیستم های مدیریت و استاندارد های ایزو آرشانیک پس از مذاکرات متنوع تصمیم گرفت نمایندگی رسمی شرکت LL-C Certification در کشور ایران، کشور عمان و بعد از آن تأییدیه صدور گواهینامه های ایزو را در افغانستان، تاجیکستان، عراق و کردستان عراق را دریافت کند.

شرکت LL-C Certification از شرکت های معتبر صدور گواهینامه های سیستمی و محصول در اتحادیه اروپا می باشد، این شرکت در شهر پراگ ثبت شده است.

شهر پراگ یکی از شهر های مهم و دیدنی اروپا می باشد که به شهر عشق معروف است. همچنین پراگ ۱۴امین شهر بزرگ اتحادیه اروپا می باشد.

شهر پراگ
شهر پراگ

چرا شهر پراگ و جمهوری چک؟

نهاد اعتبار دهی جهموری چک CAI (Czech Accreditation Institute) نام دارد این نهاد از معتبر ترین نهاد های اعتبار دهی (AB) های دنیا می باشد که از طرف IAF (انجمن جهانی ارزیابی انطباق نهاد های اعبار دهی) نیز مورد تأیید قرار گرفته است.

با توجه به تحریم شدن کشور عزیزمان ایران از طرف تعداد زیادی از AB ها CB های دنیا و با توجه به تحریم نشدن از طرف LL-C در هیچ زمانی آرشانیک بر آن برآمد تا قرارداد نمایندگی را با LL-C منعقد نماید این موضوع به خاطر این است که کلیه مشتریان ما اطمینان داشته باشند که گواهینامه ایزو آن ها از اعتبار کافی برخوردار بوده و هیچگاه تحریم نمی شود.

کشور جمهوری چک یکی در همسایگی آلمان، اتریش و لهستان قرار دارد و LL-C مشتریان بسیار بزرگی از اروپا، آسیا و آمریکای شمالی دارد. از جمله مشتریان LL-C می توان از شرکت های معتبر VODAFONE ، O2, FUJITSU و SIEMENS نام برد.

نقشه جهموری چک

شرکت LL-C در زمینه صدور گواهینامه های CE نیز فعال می باشد. و هم اکنون از NB های معتبر گواهی کننده CE استاندارد اروپایی محصولات می باشد.

2 Comments
 1. هرمز کوشا says

  با عرض سلام و خسته نباشید
  اطلاعات بسیار ارزشمندی در سایت شما به چشم می خورد و بسیار جای تشکر و قدردانی دارد زیرا به آگاهی ما می افزاید.

  ارادتمند

  1. نیوشا مافی says

   از اینکه مطالب سایت رو دنبال می کنید سپاسگزارم

Leave A Reply

Your email address will not be published.

سه + 11 =